Donica matowa z wyjmowanym wkładem Lechuza Cubico Cottage tworzywo sztuczne 15123 najlepszy design

Donica matowa z wyjmowanym wkładem Lechuza Cubico Cottage

40 dni na zwrot bez podania przyczyny
✓ 40 dni na zwrot bez podania przyczyny
od 500zł wysyłka gratis, paczka ubezpieczona 100% gwarancji dostarczenia lub zwrot pieniędzy
✓ od 500zł wysyłka gratis, paczka ubezpieczona 100% gwarancji dostarczenia lub zwrot pieniędzy
zadzwoń i zamów 603 80 79 79 nasi konsultanci doradzą Ci w wyborze produktu
✓ zadzwoń i zamów 603 80 79 79 nasi konsultanci doradzą Ci w wyborze produktu
Donice z serii Cottage do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego, z zaworem odprowadzającym nadmiar wody oraz systemem do nawadniania w komplecie, to propozycja niemieckiej marki Lechuza.
Donice Cottage zostały wykonane z jednolicie barwionego tworzywa zwanego polipropylenem. Do ich produkcji użyto polipropylenu o strukturze plecionki, czyli tzw. technorattanu. Tworzywo to wykazuje dużą odporność chemiczną na działanie kwasów, zasad i soli oraz rozpuszczalników organicznych, a dodatkowo odznacza się świetną przepuszczalnością powietrza. Dzięki zastosowaniu tego materiału donice nabierają uniwersalności. Z powodzeniem można używać je zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz mieszkania. Donice są odporne na zmienne warunki atmosferyczne tj. opady deszczu, śniegu czy ujemną temperaturę (do -30 stopni Celsjusza). Dodatkowo ich konstrukcja przewiduje specjalny zawór, który umożliwia odprowadzenie nadmiaru wody zgromadzonej w donicach podczas opadów.
Zewnętrzna warstwa donicy została pokryta specjalną powłokę, która chroni kolor przed promieniami UV i tym samym zapobiega przebarwieniom i blaknięciu. Jest również ochroną przed pęknięciami, obiciami, złamaniami czy stłuczeniami.
Donice Cottage są lekkie w związku z czym można swobodnie stawiać je w każdym miejscu. Nie obciążają nadmiernie stropów, posadzek czy balkonów. Jednocześnie odznaczają się solidną konstrukcją, która pozwala na hodowanie nawet kilkumetrowych roślin. Dzięki zastosowaniu dodatkowych elementów tj. niewidoczne podstawki z 5 kółkami, przemieszczanie donicy, nawet z dużą rośliną, nie stanowi najmniejszego problemu.
Zintegrowany system nawadnianiaOryginalnym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest zastosowany w donicach zintegrowany system nawadniania, który pozwala na gromadzenie zapasów wody w części donicy i samodzielne pobieranie jej przez roślinę. Dzięki temu czynność podlewania wykonywana jest rzadziej, a rośliną dysponuje wodą wg własnych potrzeb. Zgromadzona woda może wystarczyć nawet na okres kilku tygodni, co z pewnością szczególnie docenią miłośnicy podróży, czy też osoby, w których obowiązki wpisane są częste wyjazdy.
Zintegrowany system nawadniania montuje się w donicy podczas sadzenia rośliny. Na jej dnie należny umieścić denko separujące, kanał wlewowy i wskaźnik poziomu wody, a następnie nasypać warstwę drenażową Lechuza-Pon na grubość palca. Potem można przystąpić do tradycyjnego sadzenia rośliny. Po okresie około trzech miesięcy, gdy korzenie rośliny rozrosną się, zacznie ona samoistnie pobierać wodę z pojemnika. Wystarczy dbać, by poziom wody w pojemniku nie spadał poniżej dolnej granicy minimum.

Donice z serii Cottage łatwo utrzymać w czystości. Do czyszczenia wystarczy użyć szmatki nasączonej wodą z płynem do mycia naczyń. Używanie silnych detergentów jest wręcz nie wskazane.
Różne wymiary do wyboru
  • 30x30x56 cm
  • 40x40x75 cm
Materiał
  • tworzywo sztuczne
Nasze biuro i godziny pracy
Rossi

Rossi Magia Wnętrza
ul.Pawła Jana Sapiehy 3
05-075 Warszawa - Wesoła

Godziny pracy: poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Dzisiaj pracujemy jeszcze 6 godzin, czyli do 17.00.
Zadzwoń teraz!
Skontaktuj się z nami!
numery
603 80 79 79
22 110 98 12
serwis i reklamacje
22 110 56 44
W programie Rossi THE LEVEL
  • wysyłka zamówienia zawsze jest gratis, niezależnie od kwoty zamówienia
  • zwroty produktów zawsze są na nasz koszt
  • osobisty konsultant dostępny 7 dni w tygodniu
  • atrakcyjne rabatowanie
Dołącz do nas i już od dziś zacznij zdobywać punkty!
Zrób zakupy u Nas!
Pogwarancyjna obsługa
Masz pewność, iż po zakończonej gwarancji dalej zapewniamy serwis i naprawę zakupionych produktów
Trwałość na lata
Kupując u nas masz pewność, iż produkt będzie służył przez lata
Gwarancja oryginalności
jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą wszystkich marek sprzedawanych w sklepie - masz pewność autentycznoœci produktu
Przesyłki ubezpieczamy we własnym zakresie
Gdy produkt uszkodzi się w transporcie, natychmiast wysyłamy do Ciebie nowy!