Swoboda łączenia dekoracji na stole


Naczynia do serwowania marki Verlo to unikalne talerze, misy i miseczki z których korzystamy na co dzień. Od teraz proponujemy gotowe zestawy składające się z różnych elementów.
Uzupełnione stylowymi lampkami stworzą minimalistyczną aranżację z nutą funkcjonalności. Lampki są akumulatorowe, dzięki czemu po naładowaniu można je przestawiać w dowolne miejsce aby stworzyć przytulny klimat światłem. Możliwość regulacji barwy i natężenia światła pozwala dopasować oświetlenie do charakteru miejsca i okazji, od subtelnego światła kolacyjnego po jaśniejsze oświetlenie odpowiednie podczas obsługi gości np. w restauracji.


Ciemniejsze, nieco rdzawe wybarwienie i surowa struktura szkliwa doskonale komponują się z efektownym, gładkim naciekiem w kolorze waniliowej bieli. Tworzą one delikatne wypukłości, nadając naczyniom niezwykły efekt wizualny.








